Menu

Fotografia

Nasza fotografia ślubna

Fotografia ślubna to taki dziwny twór, który nie daje się do końca okiełznać, zdefiniować i dookreślić. My stworzyliśmy własny, niepowtarzalny schemat fotografowania, opierający się na… braku schematów. Uwielbiamy, gdy nasz styl ewoluuje, cały czas poszukujemy i co chwilę coś zmieniamy. Po co? Dzięki temu z wielką pasją i zaangażowaniem realizujemy reportaże ślubne dla wymagających i świadomych par, które wiedzą, czego chcą i nie idą na kompromisy.

A Wy, w zamian od lat, cudownie nam w tym pomagacie i łamiecie wszelkie reguły tradycyjnych zdjęć ślubnych – robicie nie raz głupie miny, płaczecie, śmiejecie się i skaczecie (niekoniecznie w tej kolejności) i jesteście po prostu sobą, na dużym luzie i chillu. Uwielbiamy to! To esencja naszej naturalnej fotografii ślubnej.

Co jeszcze? Jako fotograf ślubny staramy się nie ingerować w to, co dzieje się Tego Dnia. Raczej wtapiamy się w tło lepiej niż kameleony, czy też przysłowiowa mucha na ścianie, ale spokojnie, gdy zajdzie taka potrzeba – jesteśmy gotowi do rozśmieszania, pogadania, pomocy, na wszelki wypadek mamy też pod ręką chusteczkę do otarcia łez no i garść sucharów do rozładowania stresu ;) Bo nie jesteśmy tylko fotografami ślubnymi – zdjęcia ślubne to tylko produkt uboczny naszej filozofii pracy i oferty. Bo wynajmujesz nie tylko fotografa na ślub lecz otrzymujesz dużo więcej – całych nas, nasze serca i cały zapał i 200% zaangażowania jakie w to wkładamy.

Jeśli nasze drogi skrzyżowały się właśnie w tym miejscu, to nie ma już odwrotu! Musicie zobaczyć, co przez te 13 lat najlepszego wymyśliliśmy w temacie fotografii ślubnej.
No dobra, nie musicie. Po prostu zapraszamy Was do obejrzenia naszych zdjęć ślubnych, a jeśli spodobają Wam się nasze kadry, to zachęcamy do przełamania lodów i zapytania o ofertę Waszego wymarzonego fotografa na wesele.

Może zamiast w Krakowie czy Warszawie, na przykład sesja ślubna na Islandii? ;)

Choć najczęściej pracujemy w Warszawie, Małopolsce i na Śląsku, to jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje – każdy nietypowy wyjazd, czy szalony pomysł na zdjęcia ślubne traktujemy jak zachętę!

Zachęcamy Was jednak do zgłębienia kilku historii ślubnych, bo fotografia ślubna to naszym zdaniem coś więcej niż pojedyncze zdjęcia, to całe wspomnienie tego dnia. To Wasze emocje, wszystkie niezwykłe momenty, ba! – nawet smaki i zapachy opowiadane za pomocą obrazu.

Historie Ślubne

reportaż ślubny

Zobaczcie jak realizujemy zdjęcia ślubne i poznajcie bliżej nasz styl. Poświęcamy dużo uwagi na odpowiednie ułożenie zdjęć by tworzyły spójną historię. Bardzo zależy nam na tym, żeby każda ślubna historia, którą opowiadamy obrazami była jak dobra książka – pełna wartościowych treści i wrażliwych opisów, ze swoim początkiem, rozwinięciem i zakończeniem.

Uważamy że na tym polega profesjonalna fotografia ślubna - nie tylko wymuskane fotografie ślubne w porfolio lecz intrygujący i poruszający storytelling.

Zapraszamy Was do naszego świata fotografii ślubnej. Wejdźcie, rozgośćcie się i dajcie znać czy Wam się spodobało.

Zdjęcia ślubne Kraków

I co myślicie? Spodobały Wam się nasze zdjęcia ślubne? Nabraliście chętki na takie same? Zła wiadomość – takich samych nie wykonujemy, bo nie powielamy schematów! Dobra wiadomość – Wasz reportaż ślubny może być równie wyjątkowy, co te, które właśnie obejrzeliście, ale skrojony na Waszą miarę niczym najlepsze skórzane rękawiczki ;)

A jeśli przeglądając zdjęcia ślubne, zastanawialiście się, czemu, zamiast siedzieć spokojnie w Krakowie, latamy jak szaleni z aparatami po Warszawie, Nowym Jorku, Francji Włoszech i innych najrozmaitszych miejscach, odpowiedź jest prosta – bo lubimy! ;) Polubcie i Wy!

Fotograf ślubny Kraków

Jeśli ktoś na ulicy wskazałby nas palcem i krzyknął, że to fotograf ślubny z Krakowa (jeden fotograf, bo ponoć po ślubie jest się liczbą pojedynczą ;)), to byłaby to jedynie połowa prawdy, a druga połowa wierutnym kłamstwem! Bo jednak Kraków jest naszym oparciem, naszą ostoją i opoką, ale na Śląsku czy w Warszawie wydeptaliśmy już swoje ścieżki i naznaczyliśmy zdjęciami ślubnymi wiele miejsc.

To nie koniec! Trzecim domem są wszelakie lotniska – co prawda daleko nam do Toma Hanksa, ale momentami czujemy się jakbyśmy pomieszkiwali w terminalu ;) Podróże, szczególnie te z Wami, definiują nas jako fotografów ślubnych chcących jeszcze więcej i pragnących odkrywać nowe horyzonty, a także jako ludzi kochających cały świat! :) Bo choć tworzymy również film ślubny to fotografia była naszą pierwszą miłością

To co? Myślicie, że między nami zaiskrzy? Jeśli dotrwaliście do tego miejsca, jesteśmy więcej niż pewni, że tak się stanie! Jesteśmy także przekonani, że podczas Waszego reportażu ślubnego, czy sesji ślubnej, choćby miałyby odbyć się w Krakowie, Warszawie czy na drugiej połowie kuli ziemskiej, stworzymy idealny team! Jeśli szukacie fotografa na ślub i wesele to nie pozostaje nam nic innego by polecić się na te niezwykłą okazję. Stwórzmy razem coś wyjątkowego!

GOTOWI? STWÓRZMY COŚ RAZEM!

Fill out my online form.

Zamknij menu