Menu

Film

Gdybyśmy napisanie owego tekstu zlecili dziarskiemu pisarzowi internetowemu, na pewno użyłby bezdusznych etykiet, nazywając nas, o zgrozo, fotografem i kamerzystą na wesele. Zapewne wszystko, co robimy, odkąd sięga nasza pamięć, nazwałby krótko i zwięźle zwykłym…wideofilmowaniem lub, bagatela, filmem ślubnym. Stety lub nie jako tradycyjny fotograf i kamerzysta na wesele czujemy się niekomfortowo, a kanciaste wideofilmowanie uwiera nas dotkliwie, raniąc nasze dusze.

Ale dopłyńmy szczęśliwie do brzegu. Jeśli i Wam nie do końca leżą sztampowe dzieła kinematografii ślubnej, mamy na to rozwiązanie. Możemy wspólnie stworzyć inny, ciekawy i tylko Wasz film ślubny, który nie zawsze na pierwszy plan wysuwałby romantyczne i wyciskające łzy chwile, ale opowiadałby o Waszym szaleństwie, poczuciu humoru czy niekonwencjonalnych pomysłach na wesele. Innymi słowy – każdy z filmów ślubnych dopasowujemy do Was. Nie zabieramy na żadną uroczystość sprawdzonych kalek, szablonów czy schematów.

Nasze dotychczasowe realizacje w zakresie filmów ślubnych znajdują się poniżej. Ale zanim przystąpicie do oglądania – uprzedzamy i doradzamy – każdy film ślubny smakuje najlepiej z włączonym głosem, otwartym sercem, drugą połówką u boku i jakością HD.
A jeśli oglądając, uznacie, że to właśnie TO, wyślijcie gołębia na znak kontaktu!

Kamerzysta na ślub i wesele –  Kraków

I jak? Obejrzeliście kilka efektów naszego… wideofilmowania? Podobało się? Może udało Wam się dostrzec, że drugoplanowym bohaterem niejednego filmu ślubnego nie jest wyłącznie Kraków, a w zasadzie… cały świat i w głównej mierze też Warszawa ;) Tak się składa, że naszą miłość do podróży, wideofilmowania i do siebie – małżeństwo zobowiązuje! – sprytnie połączyliśmy w jedno i zmieściliśmy do kilku walizek. Dzięki temu możecie mieć kamerzystę na wesele zarówno w Krakowie, w Trąbkach Wielkich, jak i na Maderze, w Hondurasie czy na Labradorze! Z ostatnim jednak zastanowilibyśmy się przez chwilę – brr, zimno! Choć okiem kamerzysty na wesele gęsia skórka tworzyłaby niezły detal!

Wideofilmowanie Kraków

Czy bylibyśmy oryginalni, mówiąc, że każdy film ślubny tworzymy wyłącznie dla Was? I że robimy wszystko, aby nasze wideofilmowanie transformowało do przejmującego, romantycznego i wyjątkowego storytellingu? Chyba jednak nie odkrylibyśmy Ameryki, zapewniając Was o tym. Ale! Pary, które organoleptycznie doświadczyły naszego wideofilmowania, mówią, że swój film ślubny odpalają częściej niż Netflixa! A to chyba o czymś znaczy! Mówią też, że najlepsi kamerzyści na wesele pochodzą z Krakowa, a że szanujemy naszych wspaniałych klientów, spierać się z nimi nie będziemy! Możemy im jedynie przypomnieć, że Kraków Krakowem, Warszawa Warszawą, ale żadnym małym i większym wyjaździkiem nie pogardzimy! Fabryka Kreatywna to marka związana zarówno z fotografią ślubną jak i filmem ślubnym. Jesteśmy dostępni dla Was w całej Polsce i na całym świecie by stworzyć niezwykłe kadry i kreatywne filmy ślubne. Jeśli interesuje więc Was kamerzysta i fotograf na wesele to jesteśmy gotowi do działania!

TO JAK BĘDZIE? DZIAŁAMY?

Fill out my online form.

Zamknij menu