Menu

Zdjęcia ślubne Warszawa

Lubicie sesje w ślubne w mieście? My kochamy naturę, ale sesja w mieście to nasza druga miłość. Miasto to życie, energia i niekończąca się inspiracja, a Warszawa do zdjęć ślubnych bardzo się nadaje, oj bardzo! Zdjęcia ślubne w Warszawie to nie tylko budynki, ale przede wszystkim klimat, który tworzą ludzie, światło i sytuacje. To połączenie fotografii ślubnej z fotografią uliczną, której od lat jesteśmy wielkimi fanami. Zdjęcia ślubne wykonane w mieście mają w sobie drugie dno, wzbudzają zupełnie inne emocje, niż te wykonane w naturze.

Sesja w mieście

Jeśli tak jak my lubicie miejskie sesje ślubne, to Warszawa jest świetnym wyborem. Miasto tętni życiem, całkiem sporo się tu dzieje, a w zasięgu ręki jest mnóstwo nietypowych sytuacji do zdjęć. To wszystko sprawia, że kadry które otrzymujecie są niepowtarzalne. Sesja ślubna w mieście ma to do siebie, że poza ujęciami Was i Waszych emocji, możemy dodatkowo ożywiać kadry o różnego rodzaju układy geometryczne związane np. z architekturą, możemy zwracać uwagę na motywy kolorystyczne, miejskie murale, albo ciekawą grę świateł, odbicia w szybach budynków. Oczywiście wymaga to od nas dużej uwagi i uruchomienia zmysłu obserwatora, ale warto bo sesja ślubna jest podobno raz w życiu i chcemy, żeby Wasze zdjęcia ślubne były jedyne w swoim rodzaju.

Dominika i Michał, czyli plener ślubny w Warszawie.

Dobra, dość o mieście, przejdźmy, do naszych cudownych modeli :) Tamtatadam! Przed Wami Dominika, Michał i Lora, czyli trio którego po prostu nie da się nie pokochać. Są mega sympatyczni i mają w sobie mnóstwo pozytywnej energii. Dominika to uśmiechnięta blondynka, która emanuje spokojem i ciepłem. Natomiast Michał to przystojny brunet o spojrzeniu, które sprawia, że nasze aparaty mdleją z zachwytu. A do tego jest jeszcze Lorka, słodziara jakich mało! Też postanowiła się załapać na sesję i zwrócić na siebie uwagę. No i dobrze, bo wyszła świetnie, generalnie wszyscy wypadli zawodowo, mimo zupełnie odmiennych profesji! :) Tego dnia dużo się działo: Michał o mało nie został twarzą coco-coli i Domi ledwo uszła z życiem, po tym jak zaplątała się we wstążki, a Lorka, explorowała miasto i szukała wielkomiejskich kumpli. Ah! Było fantastycznie! Tak fantastycznie, że trzeba to będzie powtórzyć i przybić jeszcze kiedyś piąteczki tym naszym szaleńcom. A teraz sami zobaczcie, co tam się działo.

Zdjęcia pokazują zdjęcia ślubne w Warszawie Dominiki i Michała

zdjęcia ślubne Warszawa

fotograf ślubny Warszawa

ślub w Warszawie

foto ślub Warszawa

zdjęcia w centrum

zdjęcia w mieście

zdjęcia z psem w Warszawie

oryginalne zdjęcia ślubne

najlepsze zdjęcia ślubne

fotografia uliczna

fotograf ślubny katowice

fotograf ślubny Kraków

film ślubny warszawa

filmowiec Warszawa

wedding photography Warsaw

Warsaw wedding

wedding in Poland

wedding in Warsaw

photo wedding warsaw

coca-cola

dominika i michał

fabryka kreatywna

lora

gdzie ślub wawa

fotograf na ślub

fotografia ślubna kraków

film ślubny warszawa

cicha 23

mural

pałac kultury

sesja ślubna

Po co sesja po ślubie?

Ślub to wyjątkowy moment w życiu każdej pary. Dlatego coraz więcej ludzi decyduje się na upamiętnienie tego wydarzenia poprzez dodatkową sesję zdjęciową. Jest to rozwiązanie o tyle wygodne, że czas nie ogranicza nas tak bardzo jak w dniu ślubu, a zyskujemy dużo swobody, luzu i dobrej zabawy.

Dlaczego Warszawa?

Sesje plenerowe w mieście są nie tylko bardzo wygodne, ale również bardzo inspirujące. Warszawa jest miastem, które oferuje wiele pięknych miejsc, idealnych do zrobienia romantycznych zdjęć, ale też takich bardziej szalonych, wszystko zależy od Was i tego co Wam w duszy gra. Lubimy kontrasty które panują w mieście. W samym centrum miasta, w zasięgu ręki znajdują się zabytkowe kamienice przeplatają się z nowoczesną architekturą.
Jednym z najczęściej wybieranych miejsc na sesje ślubne w Warszawie jest Stare Miasto. Ten zabytkowy obszar miasta skrywa w sobie wiele urokliwych zakątków, takich jak malownicze kamieniczki, wąskie uliczki czy piękne place. W okolicy znajduje się również wiele parków, które idealnie sprawdzą się na sesje plenerowe, na przykład Park Łazienkowski czy Pole Mokotowskie.
W Warszawie jest także wiele nowoczesnych miejsc, które stanowią idealne tło do zdjęć ślubnych. Na przykład Pałac Kultury i Nauki to jeden z najbardziej charakterystycznych budynków w stolicy, który doskonale sprawdzi się na sesje plenerowe. Z kolei Muzeum Sztuki Nowoczesnej to nowoczesna przestrzeń, która oferuje ciekawe i oryginalne tło do zdjęć.
Podsumowując, Warszawa to miasto pełne inspiracji, które oferuje wiele wspaniałych miejsc na sesje ślubne. Oboje narzeczeni mogą cieszyć się wyjątkowymi momentami, które zostaną upamiętnione w pięknych i niezapomnianych zdjęciach. Dlatego warto rozważyć sesję plenerową w mieście – to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie oryginalne tło oraz wygodę.

Zamknij menu