Menu

Paulina i Yep, czyli polsko-chińskie wesele w Pałacu Mała Wieś


Paulina i Yep chcieli celebrować swoje wesele w Pałacu Mała Wieś w 2020 roku, ale jak się pewnie domyślacie nie był to najlepszy rok na organizację wesela i ślub trzeba było przełożyć. Na szczęście udało nam się znaleźć wspólny kompromis i spotkać się na weselu w Pałacu Mała Wieś w innym terminie, z czego ogromnie się cieszymy, bo od pierwszego kontaktu z Pauliną bardzo czekaliśmy na ten ślub. Znalezienie nowego terminu było o tyle trudniejsze, że Paulina, Yep i duża część ich gości nie mieszkają na co dzień w Polsce, wiec musieli wyznaczyć nową datę tak, by nie było już problemu z lotami. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło i dzięki temu na świecie pojawiła się ich śliczna córeczka Valesca, która dzielnie świętowała z rodzicami wesele w Pałacu Mała Wieś.

Pałac Mała Wieś


Jak już wcześniej pisaliśmy, Paulina i Yep zorganizowali swoje wesele w Pałacu Mała Wieś i wcale się im nie dziwię, bo to jedno z piękniejszych miejsc na te okoliczności w woj. Mazowieckim. Ślub i wesele to zawsze wyjątkowe wydarzenie w życiu, każdego z nas, dlatego warto zwrócić uwagę na wiele czynników. Jednym z najważniejszych, zaraz po wyborze ekipy fotograficzno-filmowej, oczywiście :), jest wybór odpowiedniego miejsca na wesele.

Klasycznie czy rustykalnie, który styl wesela lubicie?


Ostatnio zauważamy dwa wiodące style w organizacji ślubu i wesela. Część ludzi marzy o ślubach w stylu boho i rustykalnym, gdzieś w naturze, na polanie czy w lesie. Natomiast pozostała część decyduje się na organizację swojego wesela w pięknych i stylowych pałacach, bo dobrze odnajdują się w klasycznych wnętrzach i cenią sobie komfort. Paulina i Yep, należą właśnie do tej drugiej grupy i postanowili zorganizować swoje wesele w klasycznym stylu. Doskonale dopasowali swoje stylizacje, dekoracje florystyczne i wszystko wyglądało zjawiskowo. W trakcie naszej pracy fotografa i filmowca odwiedziliśmy, wiele różnych miejsc w klasycznym stylu, ale Pałac Mała Wieś jest jednym z naszych ulubionych na wesele pod Warszawą. Obiekt ten nie tylko jest bardzo fotogeniczny, ale także urzeka swoją historią, architekturą i poziomem organizacji.

Jeszcze słowo o Pałacu


Pałac Mała Wieś to jeden z najpiękniejszych zabytków kultury na Mazowszu. Został wybudowany pod koniec XVIII wieku i od tego czasu zachwyca swoim klasycystycznym stylem i pięknem. Architektem pałacu był Hilary Szpilowski, który był jednym z najbardziej znanych i cenionych architektów w regionie. Wnętrza pałacu są urządzone w klasycznym stylu, co nadaje im elegancji i wyjątkowego charakteru. Sale są przestronne i świetnie oświetlone, co bardzo pomaga nam z pracy fotografa i operatora, sprawiając, że wesele w Pałacu Mała Wieś ma niepowtarzalny klimat. Dodatkowo, piękne ogrody wokół pałacu są idealne do organizacji ślubu w plenerze, czy plenerowych przyjęć, które dodają uroku całej uroczystości. Musimy jeszcze napisać słowo o kuchni, którą oferuje Pałac Mała Wieś. Szef kuchni zapewnia niezapomniane wrażenia smakowe, serwując wyjątkowe dania kuchni polskiej i międzynarodowej. Dodatkowo, w menu można znaleźć wiele opcji dla vegan i wegetarian, co z pewnością doceni wiele osób. wesele w Pałacu Mała Wieś to nie tylko piękne wnętrza, ale i pyszne jedzenie.

Ślub to ludzie


Architektura to jedno, ale to co najbardziej pociąga nas w pracy fotografa i filmowca to ludzie i poznawanie nowych kultur. Może wydawać się z zewnątrz, że to co robimy jest dla nas bardzo powtarzalne, ale nic bardziej mylnego, bo ślub to ludzie i a każde wesele to zupełnie nowa przygoda, nowe emocje, nowe miejsca. W naszym zawodzie bardzo ciężko o wypalenie i mimo tego, że zajmujemy się łapaniem Waszych wspomnień już ponad 10 lat to z każdym sezonem nakręcamy się jeszcze mocniej i jeszcze bardziej nie możemy się doczekać tego co zobaczymy na kolejnych ślubach. Tak właśnie było na polsko-chińskim weselu Pauliny i Yepa. Już od pierwszego naszego kontaktu wiedzieliśmy, że będzie pięknie atmosfera na ich weselu w Pałacu Mała Wieś będzie niesamowita. Na ich ślubie nie było osób z przypadku, w powietrzu czuło się przyjaźń i miłość już od samych przygotowań. Paulina przygotowywała się z przyjaciółkami popijając szampana, Yip natomiast celebrował te chwile ze swoimi najbliższymi w pałacowych wnętrzach.

Ślub w plenerze w ogrodach Pałacu Mała Wieś


Czy może być coś piękniejszego od ślubu w plenerze, udzielonego przez najbliższą przyjaciółkę? Kogoś, kto zna ich najlepiej na świecie, był świadkiem ich początków i wie dlaczego znaleźli się w tym właśnie miejscu.
Paulina i Yep powiedzieli sobie tak pod kolumnami zabytkowej Gloriety, która jest częścią przepięknego ogrodu Pałacu Mała Wieś. Paulina idąca do ołtarza alejami otoczonymi klombami róż, wyglądała po prostu zachwycająco. To jeden z naszych ulubionych momentów z tego wesela w Pałacu Mała Wieś. Cała ceremonia była niesamowita. Dużo bliskich osób Pauliny i Yepa zaangażowało się tak, by mogli poczuć wyjątkowość tego momentu. Mama Yepa przeczytała piękny poemat o miłości, a tata Pauliny w tak wzruszający sposób wygłosił przemowę, że wszyscy goście ocierali łzy. Takie osobiste ceremonie zawsze mają miejsce w naszych sercach.

Chińska ceremonia parzenia herbaty


To nasz kolejny ulubiony moment z tego ślubu. Ślubną ceremonię parzenia herbaty, mieliśmy okazję zobaczyć ją po raz pierwszy. Moment bardzo magiczny i pięknie podkreślający pochodzenie Yepa, ukazujący miłość i szacunek do swoich bliskich, tych obecnych i tych których już nie ma. Ci ostatni pewnie trochę pomogli, bo mimo deszczu i nieciekawych prognoz, w Pałacu Mała Wieś, chmury się rozwiały i udało się im wziąć ślub w plenerze tak jak sobie to wymarzyli. Później były jeszcze przemowy przyjaciół w trakcie wesela to już zupełnie inna historia.
Podsumowując. Jeśli szukacie zjawiskowego miejsca w którym powiecie sobie tak – wesele w Pałacu Mała Wieś to bardzo dobra opcja! A teraz zapraszamy Was na film o tej dwójce cudownych ludzi. Miłego oglądania!

Add Your Comment

Zamknij menu