Menu

Fotograf ślubny Warszawa


Z Natalią i Wojtkiem po raz pierwszy na żywo spotkaliśmy się w Warszawie, przed południem, kiedy przygotowywali się do tego ważnego dnia jakim był ich ślub. Każdy fotograf ślubny wie, że przygotowania to moment często pełen stresu i dużych emocji, a mimo to od pierwszych chwil, kiedy przekroczyliśmy próg mieszkania na Starym Mieście, czuliśmy się z nimi jak w rodzinie. Wszyscy byli dla nas bardzo otwarci, ciepli i sympatyczni, co sprawiło, że fotografowanie ich było dla nas ogromną przyjemnością.
Atmosfera na przygotowaniach do ślubu była cudowna. Natalia i Wojtek włożyli wiele pracy i zaangażowania w przygotowania do swojego ślubu, ale nie zapomnieli przy tym, że w tym dniu chodzi przede wszystkim o miłość i radość.

Krok 1:Poznali w Norwegii, zorganizowali ślub w Warszawie


Nati i Wojtas wpisywali w google frazę: „fotograf ślubny Warszawa” z Norwegii. To tam się poznali się, mimo, że oboje pochodzą z Warszawy. Ich miłość zaczęła się od rozmów i długich spacerów, które pomagały im lepiej się poznać. I udało się bo, pasują do siebie jak dwie krople wody.

Natalia to przepiękna i bardzo inteligentna brunetka. Jej naturalna uroda i elegancki styl zachwyciłyby każdego fotografa ślubnego w Warszawie i nie tylko. Jest bardzo empatyczna i troskliwa, a to cechy, które przyciągają do niej podobnych ludzi. Poza tym, Natalia jest bardzo inteligentna i ambitna, dąży do osiągnięcia swoich celów z niesamowitą determinacją i pozytywnym podejściem.

Wojtek natomiast to szarmancki chłopak o zniewalającym uśmiechu. Fotografowanie go sprawiło nam ogromną frajdę. Poza urodą, Wojtek ma ogromne poczucie humoru i naturalną charyzmę. Po prostu nie da się go nie lubić. Jednocześnie Wojtek to osoba bardzo troskliwa i oddana swojej rodzinie i przyjaciołom. Potrafi zawsze wesprzeć innych i poświęcić swój czas dla innych. Podczas wesela był wspaniałym gospodarzem i sprawił, że każdy gość czuł się mile widziany.

Natalia i Wojtek tworzą naprawdę wyjątkową parę. Ich wzajemne zrozumienie i miłość były widoczne podczas całego ślubu i wesela. Fotograf ślubny musi umieć wychwycić takie momenty, żeby reportaż z tego dnia był w prawdziwy. Wspólnie przeżyli już wiele chwil, dzięki temu są nie tylko partnerami, ale także najlepszymi przyjaciółmi.

Krok 2:First look na Starym Mieście? Czemu nie?!


Warszawa tego dnia była gorąca i słoneczna. Dzieci, chłodziły się w fontannach, a Rynek Starego Miasta przepełniony był ich krzykami, śmiechem, przeplecionymi dźwiękami kręcącej się korby kataryny, a pomiędzy tym wszystkim oni i ja, ich fotograf ślubny. Warszawa, ma wiele pięknych miejsc ale Stare Miasto to jedno moich ulubionych i najbardziej malowniczych miejsc w Polsce. Jego kamienice, wąskie uliczki zachwycają turystów z całego świata. To miejsce, które przyciąga artystów, fotografów ślubnych i nie tylko, ale przede wszystkim ludzi kochających piękno.
Ulice Starego Miasta są pełne kolorów, które zmieniają się w zależności od pory dnia i oświetlenia. Światło i cień, które rzucają kamienice i budynki, tworzą niepowtarzalną atmosferę, dlatego tak często można tu spotkać fotografów ślubnych z Warszawy. Właśnie na Starym Mieście Natalia i Wojtek spotkali się po raz pierwszy. Światło malowało ich twarze pełne emocji, jak obraz i my byliśmy dumni z tego, że możemy łapać dla nich te piękne chwile.

Krok 3: Ślub kościelny pod Warszawą


Ich ślub odbył się w uroczym kościele pod Warszawą, który zachwycił nas swoją architekturą i wyjątkową atmosferą. Natalia i Wojtek w trakcie ślubu byli bardzo skupieni i emocjonalni, a ich wzajemną miłość było widać na każdym kroku. Światło, tego dnia bardzo nam sprzyjało, w kościele toczyła się piękna walka światła i cienia, którą kocha każdy fotograf ślubny.

Krok 4: Wesele pod Warszawą


Po uroczystościach ślubnych udaliśmy się na wesele do Rezydencji Miętowe Wzgórza. Byliśmy tam już na wielu przyjęciach. To miejsce jest niezwykle urokliwe. Położone jest w niewielkiej miejscowości nieopodal Warszawy, z dala od miejskiego zgiełku. Rezydencja została zaprojektowana i urządzona w amerykańskim stylu, co nadaje jej eleganckiego i ekskluzywnego charakteru. Na pewno przyciąga uwagę swoim wyglądem – z daleka widać piękne, duże drzwi wejściowe i dużą ilość okien, które wpuszczają mnóstwo światła, a jak już wspominaliśmy to bardzo ważny element fotografii ślubnej.
Wesele w tym miejscu to świetny pomysł ze względu na piękny zewnętrzny basen, który idealnie sprawdza się podczas upalnych dni, ale jest także pięknym tłem do zdjęć, każdy fotograf ślubny Wam to powie.

Krok 5: Wesele nad basenem i zabawa do białego rana


Wszyscy goście czuli się tam jak w bajce. Od samego początku uroczystości atmosfera była pełna radości i pozytywnej energii, która trwała aż do białego rana.
Muzyka też była fantastyczna, a dobre wibracje zachęcały wszystkich do tańca. Goście bawili się, pili pyszne drinki i delektowali się jedzeniem.

Marzenie fotografa ślubnego :)


Trzeba też wziąć pod uwagę fakt, że wesele Miętowych Wzgórzach może skończyć się w basenie, który kusi gości i chyba każdego fotografa ślubnego z Warszawy i nie tylko. No bo czy jest coś przyjemniejszego po ciężkim i gorącym dniu pracy niż kąpiel w chłodnym basenie? Nigdy jeszcze tego nie spróbowaliśmy, prawdopodobnie ze względu na wątpliwości związane z wodoszczelnością naszych aparatów :)

Każdy fotograf ślubny, cieszy się z takich opinii


Natalio i Wojtku, spędziliśmy w Wami piękne chwile i była to dla nas niezwykła przyjemność. Na koniec pozwolimy sobie jeszcze przytoczyć słowa, które napisała do nas Natalia i które sprawiły nam bardzo dużo radości: Wspaniali i piekielnie zdolni! Ich fotografia ślubna i filmy mówią same za siebie. Do tej cudownej atmosfery, którą czuliśmy w dniu ślubu, dołożyła się również Fabryka Kreatywna! No ba, z ich energią i poczuciem humoru inaczej być nie mogło. Dziękujemy Wam, że uchwyciliście setki emocji i to jeszcze w taki sposób!
Nati i Wojtku, dziękujemy Wam. To chyba najlepszy feedback jaki może dostać fotograf ślubny od swoich klientów. To dla nas siła napędowa i dodatkowa energia. Dziękujemy raz jeszcze, a Was Kochani zapraszamy do zobaczenia zdjęć z tego niezwykłego ślubu. Przed Wami Natalia, Wojtek i Warszawa.

Zdjęcia wykonał fotograf ślubny Warszawa
fotografia ślubna warszawa
zdjęcia w Warszawie
fotograf warszawa
fotograf ślubny mazowieckie
suknia ślubna warszawa
stare miasto Warszawa
jan kataryniarz
warszawski sen
fotograf na ślub
ślubne fotografie z Warszawy
fotograf w Warszawie
ślub na głowie
panna młoda warszawa
gdzie ślub w warszawie
gdzie wesele pod warszawą
fotograf na ślub warszawa
film ślubny Warszawa
film na ślub
video ślubne
fotograf ślubny Warszawa
wedding in poland
wedding photography warsaw
wedding in warsaw
bride warsaw
foto warszawa ślub
zdjęcia na ślub warszawa
miętowe wzgórza
wesele w miętowych wzgórzach
wesele w plenerze
ślub w plenerze
ślub nad basenem
ślub humanistyczny
klasyczna suknia ślubna
piękna panna młoda
stylizacja ślubna 2024
fotograf ślubny warszawa
bukiet ślubny
bielizna ślubna
wedding in warsaw
groom
kataryniarz
sesja ślubna warszawa
first look
najpiękniejsze zdjęcia ślubne
klasyczna suknia ślubna
ślub w kościele
fabryka kreatywna
sesja nad basenem
sesja o zachodzie słońca
wesele warszawa
wesele zakroczym
wesele trębki nowe
fotograf ślubny warszawa
make up na ślub
biorę ślub w warszawie
stare miasto warszawa
sztuczne ognie na weselu
pierwszy taniec
co na pierwszy taniec
sesja z rodziną na weselu
bielizna ślubna
zachód słońca
sesja o zachodzie słońca
sesja w basenie
zdjęcia ślubne warszawa
fotograf ślubny kraków
fotograf ślubny katowice
fotograf ślubny wrocław
fotograf ślubny łódź
panna młoda
przygotowania do ślubu
szampan na ślub
fryzura ślubna
stylizacja pana młodego
miętowe wzgórza
dj na wesele
zespół na wesele
barman na wesele
fotobudka na wesele
film ślubny katowice
film ślubny gliwice
videofilmowanie ślub
film z wesela
nowoczesny film z wesela
krótki film z wesela
ciekawy film z wesela
film z wesela zborowska
natalia i wojtek
trębki nowe
fotograf ślubny warszawa
jaki pierwszy taniec
wesele 2023
topowe miejsca na wesele warszawa
cicha 23
osada młyńska
szklarnia grodzisk
willa omnia
borucza 43
rustykalne wesele
boho wesele
klasyczne wesele
złotopolska dolina
stara oranżeria
pałac zdunowo
ogród babette
folwark u różyca
fotografia ślubna warszawa
wesele pod warszawą
zespół na wesele
fotograf na wesele
willa julianna
belvedere warszawa
wedding in poland
wedding warsaw
wedding photography
warsaw wedding
miętowe wzgórza

Fotograf ślubny Warszawa, tę frazę należy wpisać, aby dotrzeć na naszą stronę. Bardzo się cieszymy, że Ci się udało. i że możemy Ciebie gościć. Zapraszam Cię serdecznie do naszego świata. Zobacz co robimy i skontaktuj się z nami koniecznie. Chętnie umówimy się z Tobą na spotkanie on-line i porozmawiamy o Waszych planach, a później kto wie? Może zrobimy dla Was zdjęcia ślubne i film? Będzie nam szalenie miło!

Comments
Add Your Comment

Zamknij menu