Menu

Sposób na idealny first look

Pierwsze spojrzenia i pocałunki

FIRST LOOK

First look w dniu ślubu, słyszeliście o nim? Moda z ameryki? Nie! Naszym zadaniem szalenie wzruszająca chwila, pełna prawdziwych uczuć i emocji. To taka chwila tylko dla Was i waszych wspomnień. Moment w którym zobaczycie się po raz pierwszy w ślubnej stylizacji, kilka minut przed złożeniem sobie tej najpiękniejszej przysięgi.

Pewnie nie raz, w trakcie ślubnych przygotować, próbowaliście sobie wyobrazić Wasze pierwsze ślubne spotkanie. Może więc warto zadbać o nie w szczególny sposób?

first look w ogrodzie
first look
first look Endorfina Warszawawyjątkowy moment

First look

jak to ugryźć

O First Looku pisaliśmy już kilka razy, min. przy okazji wesela Agaty i Tomka oraz Wioli i Mateusza, ale postanowiliśmy poświęcić mu cały artykuł, bo uważamy, że to jeden z najpiękniejszych momentów z całego ślubnego dnia.

first look wesele w stodole
first look w ogrodzie
wyjątkowy first look inaczej
first look w sadzie
first look - NYC
first look nad jeziorem

Chwila dla Was

zwolnijcie na sekundę

W całej tej ślubno-weselnej krzątaninie nie wszyscy myślą o tym szalenie ważnym momencie, a szkoda, bo warto go zaplanować. Dlaczego warto? Bo w przeciwnym wypadku pęd czasu i nerwy mogę sprawić, że spotkacie się gdzieś pomiędzy salonem a kuchnią, w tłumie poganiających Was osób, bez klimatu i możliwości wyrażenia swojego uczucia.

First Look w dniu ślubu to jeden z niewielu momentów, w których możecie na chwilę zatrzymać ten pędzący szalenie dzień, przytulić, spojrzeć w oczy tego dnia po raz pierwszy.

firstlook - moment dla was
first look w ogrodzie
first look w ogrodzie pałacu Goetz
first look - wielkie wejście
first look - first kiss

First look w ogrodzie

a może klasycznie przed ołtarzem?

Jeśli zdecydujecie się na First Look – zastanówcie się też jak ma wyglądać ta chwila i gdzie może się odbyć. Opcji jest kilka – można zaaranżować takie spotkanie gdzieś w plenerze, albo we wnętrzu w przypadku złej pogody, no i oczywiście jest jeszcze opcja ‘przed ołtarzem’ bez względu na to jaki ślub bierzecie.

first look przed pałacem
first look w ogrodzie
first look w Osadzie Młyńskiej
first look na molo

First look w plenerze

OGRÓD / LAS / JEZIORO

My najbardziej polecamy pierwszą opcję, w plenerze. Najbardziej lubimy jak spotykacie się gdzieś na zewnątrz, zdała od zgiełku i gapiów. First look w ogrodzie, w pobliskim lesie, nad jeziorem, miejsce musi być jednak na tyle blisko żebyście nie tracili cennego czasu na przemieszczanie się. Czasu którego w dniu ślubu jest zawsze za mało! To musi być miejsce w bliskiej odległości od miejsca przygotowań, pomyślcie o tym fakcie kiedy będziecie je wybierali.

first look przed pałacem
first look w ogrodzie
first look w Osadzie Młyńskiej
first look na molo
first look - chwila na czułość

Wspólne przygotowania do ślubu

A może alternatywa?

Bardzo polecamy Wam przygotowania w jednym miejscu. Nie tracimy wtedy czasu na przejazdy a co za tym idzie Wy otrzymujecie jeszcze więcej pięknych zdjęć. Zauważyliśmy, że Wy też jesteście spokojniejsi kiedy nie musicie jeździć pomiędzy wieloma miejscami. Oszczędza Wam to naprawdę wiele stresów. Pisaliśmy o tym już w artykule o SLOW WEDDING.

first look na pomoście
first look nad wodą
first look wesele w stodole
Przygotowania w tym samym miejscu nie muszą oczywiście oznaczać tego samego pokoju, chociaż w tej opcji też jest wiele dobrego, wtedy jednak First Look jest nie do końca potrzebny ;)

Jeśli macie problem z wybraniem najlepszego miejsca do Waszego wspólnego spotkania, możecie zapytać nas o zdanie. Chętnie Wam pomożemy i wspólnie coś wybierzemy.

Zamknij menu